Faq

EasyCookieInfo

Projekt może być przygotowany w wersji zamkniętej w postaci pliku postscriptowego lub PDF wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia znajdujące się w projekcie powinny mieć rozdzielczość 300dpi oraz przestrzeń kolorystyczną CMYK. Oba dokumenty powinny mieć postać kompozytową. Projekt można również dostarczyć w postaci otwartego pliku, załączając wszystkie źródła (zdjęcia, grafiki wektorowe itd.) oraz font, który w przypadku niemożliwości jego dostarczenia powinien być zamieniony na krzywe. Pliki otwarte można przygotowywać w poniższych programach: - CC i niższe (Illustrator, InDesign)

Pełna specyfikacja przygotowania projektu: POBIERZ

Projekt można dostarczyć na płycie CD/DVD, pendrive lub przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jako załącznik lub za pomocą serwisów takich jak WeTransfer lub Sprend.

W teczce najczęściej montowane są rączki plastikowe. W przypadku, gdy w teczce będzie umieszczony ciężki wkład proponujemy zamontowanie rączki płóciennej lub skórzanej.

376637734274

Pendrive może być umieszczony w uchwycie z samoprzylepnej pianki poliuretanowej. Kształt pianki oraz wielkość otworu mogą być dowolne. Pendrive'a oraz płytę CD można również umieścić w samoprzylepnej kieszonce z folii transparentnej. Do zamontowania płyty CD służą także okrągłe lub kwadratowe plastikowe uchwyty, które występują w kolorze białym lub czarnym.

pendrive pianki lpendrive plastic l37473757

Kółko grzbietowe to metalowe oczko montowane w grzbiecie ułatwiające wyciąganie segregatora z półki. Kółko występuje w dwóch wielkościach: ?20 i ?23 mm. Fasolki to metalowe oczka montowane na pierwszej stronie segregatora, przez które przechodzi mechanizm dźwigniowy. Delikatnie zabezpieczają segregator przed otwieraniem się.

37343732

Do zamontowania długopisu w segregatorze bądź teczce służą samoprzylepne plastikowe uchwyty przedstawione na poniższych zdjęciach. Można również zastosować samoprzylepną pętelkę z folii transparentnej.

418141824184

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem są zatrzaski w kolorze czarnym, białym lub srebrnym. Na specjalne życzenie klienta zatrzaski mogą być polakierowane na wybrany kolor według skali RAL. Teczkę można również zamknąć za pomocą czarnych lub białych okrągłych rzepów, dostępnych w trzech rozmiarach: ?15, ?19 i ?22 mm. Innym sposobem jest zamontowanie w tekturze magnesów. Można również zastosować kolorową gumkę.

3743373736804154 1

Szyny brzegowe i metalowe narożniki wzmacniają krawędzie segregatora, przedłużając jego użytkowanie. Szyny dostępne są w kolorze srebrnym, a narożniki w kolorze srebrnym, złotym i czarnym.

36493753